Çocuk Gelişim Uzmanı ve Okul Öncesi Öğretmeni

Esra Akyar

Her daim çocukların bir birey olduğunu savunan Esra Akyar , daha çok çocuğun hayatına dokunabilmek adına Erzurum Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdi. Ayrıca Anadolu Üniversite Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur.Edindiği akademik bilgileri mesleki yaşamına ustalıkla taşımayı başardı. 18 yıllık Okul öncesi ve Kreş Öğretmenliği yapmış olup şimdilerde bir kamu kurumunda görev yapmaktadır.

Esra Akyar

Eğitici Eğitmeni & İSG Uzmanı

Kubilay Karagözler

1984 tarihinde Almanya’da doğdu ilk okulu Almanya’da sonraki yıllarını Türkiye de yaşamaya başladı .Üniversite eğitimini On Dokuz Mayıs Üniversitesinde tamamladı. Yüksek lisansını Gelişim Üniversitesinde bitirdi. Petrol sızıntılarına karşı acil müdahale, yüksekte çalışma, acil durumlar ve iş güvenliği konuları ile ilgili bir çok sektöre eğitimler ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Tiyatro ve sinema ile ilgilenmektedir Sadri Alışık eğitim kurumlarında sanat ve tiyatro eğitimleri aldı birçok tiyatroda rol aldı, aktif olarak tiyatrolarda oyunculuk yapmaya devam ediyor. Oyunculuk ile ilgili kişisel koçluklar yapmaktadır kimi dernek ve yardım kuruluşlarında yönetimde yer almaktadır bu kurumların logo, afiş slogan ve tasarım kısımları ile ilgilenmektedir.

Kubilay Karagözler

Lojistik Yöneticisi

Okan Akyar

1985 doğumlu olan Okan AKYAR Erzurum Atatürk üniversitesi Lojistik bölümünü tamamladıktan sonra Anadolu üniversitesi Uluslararası ilişkileri bitirmiştir. Mersin Üniversitesinde Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi bölümünde Yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel sektörde Depo yöneticisi olarak çalışmaktadır. Tiyatro ve müzikle ilgilenmektedir. Çeşitli toplumsal konulara değinen Tiyatrolarda amatör olarak oynamıştır. Aktif olarak Tema, Çocuk istismarı İle Mücadele Derneğinin üyesidir. Tam bir doğa tutkunu ve hayvan dostudur.

Okan Akyar